
Over een weekje is het weer Valentijnsdag, de dag van de liefde! Speciaal voor Valentijn heb ik deze look gemaakt. Ik wilde er een tutorial van filmen, maar ik ben op dit moment nog steeds een beetje ziek. Gelukkig wordt het steeds minder, maar een filmpje opnemen met deze stem zat er echt niet in. Daarom heb ik een foto tutorial voor jullie gemaakt. Benieuwd hoe ik deze look gemaakt heb? Lees dan verder.
Ik wilde gaan voor een lieve, schattig look. Ik koos voor de zachte kleuren wit en roze.
Stap 1: Breng een oogschaduwbasis aan op je ooglid en onder je wenkbrauw. Ik heb Too Faced Shadow Insurance gebruikt.
Stap 2: Breng met een NYX Jumbo Pencil in Milk een witte basis aan over je hele oog. Deze basis zorgt ervoor dat de oogschaduw nog beter blijft zitten en dat de roze kleur die we zometeen gaan gebruiken, beter uitkomt. Breng na deze witte basis nog een witte oogschaduw aan op het bewegend ooglid. Ik heb een witte kleur uit mijn 120 palette gebruikt.
Stap 3: Breng een roze kleur aan in je arcadeboog en iets daarboven. Vervaag deze naar boven en beneden. De roze kleur mag dus best ook op je bewegend ooglid komen, dit geeft juist een mooi ‘blended’ effect. Deze roze kleur komt ook uit het 120 palette.
Stap 4: Om deze look iets meer sexy te maken breng je een heel dun lijntje eyeliner aan met een kleine wing aan het einde. Ik heb Babor Maxi Definition Eyeliner gebruikt.
Stap 5: Breng een highlighter aan onder je wenkbrauw. Ik heb voor een huidskleur gekozen: MAC orb.
Stap 6: Daarna heb ik nog een wit lijntje op mijn waterlijn gemaakt met NYX Jumbo Pencil in Milk.
Stap 7: Tenslotte nog mascara aanbrengen (L’Oréal Volume Million Lashes) en klaar!
Met flits
Full face
Om deze look af te maken heb ik een paar krullen in mijn haar gemaakt en er een roze roos in gedaan. Ready to go on a date!
Wat ga jij doen op Valentijnsdag? En wie is jouw Valentijn?
Leuke look zeg! Ik heb wel een Valentijn maar wij doen er eigenlijk nooit niet zoveel aan..
Wat een prachtige look! Staat je heel goed! Ik ga deze zeker eens proberen :)
pretty :D
Erg leuke look! I (L) pink!!
Wat heb je mooie lange wimpers zeg!
Wauw, heel mooi!
Mooi gemaakt, zo zie je maar weer dat roze echt heel mooi kan staan :D
hee tof dat je oog foto’s zo goed gelukt zijn! Lieve look :)
Nah, ben nog steeds niet tevreden, maar het gaat de goede kant op. Bedankt!
echt een prachtige look met dat lichtroze en wit!
ik had er zelf denk ik nog voor gekozen om ook nog een beetje roze onder mijn oog te doen, maar dit is ook heel mooi!
Oh wat een lieve look! Staat je echt heel schattig! :)
Aaauw wat ziet het er lief uit!!! Ik hou van roze oogschaduw. Het kan lief en stoer tegelijk lijken :)
Wat leuk!
Lieve zachte kleurtjes :)
Erg leuk!
Wauw! supermooie look!!
Oh, wauw! Deze look is echt prachtig en echt wel toepasselijk voor Valentijn, zo een romantische look :D
erg mooi gedaan!
Erg mooi!