essence nude glam nagellak swatches

Categoriën Nagels

Vandaag drie swatches uit de ‘nude glam’ lijn van essence. Deze lijn bevat enkel nudekleurige nagellakjes. Ik hou van die mooie subtiele en huidskleurige tinten. Uit deze nieuwe nude glam lijn heb ik de kleuren ‘iced strawberry cream’, ’toffee to go’ en ‘café olé’, die ik vandaag aan jullie laat zien.

‘ 02 – Iced strawberry cream’ is een zachtroze kleurtje met een beetje een frosty finish. Het is niet helemaal mijn ding, maar er zullen ook mensen zijn die zo’n frosty finish juist heel mooi vinden. Ik draag hier twee laagjes en zoals je ziet dekt hij niet helemaal perfect, maar ik stoor me daar nooit zo aan bij nudekleurige lakjes.

’05 – Toffee to go’ is een prachtige beige nudekleur met een héle kleine subtiele shimmer erin. Hij past mooi bij mijn huidskleur vind ik en zorgt voor een prachtige neutrale look. Dekt in twee laagjes.

’07 – Café Olé’ is iets donkerder dan de vorige kleur, maar het blijft toch een mooie neutrale nudetint. De kleur neigt een beetje richting taupe, I like! Ook deze bevat dezelfde subtiele zilveren shimmers net als ’toffee to go’ en dekt in twee laagjes.

Hartstikke leuk die nieuwe ‘nude glam’ lijn van essence! Er zitten veel leuke kleurtjes bij voor mensen die niet van opvallende nagellakkleuren houden, of voor diegenen die gewoon willen afwisselen, zoals ik. En dat voor maar €1,29 per flesje.

Essence Nude Glam Nail Polish kost €1,29 voor een flesje van 5 ml en is te koop bij Kruidvat.

Liefs, Laura

23 thoughts on “essence nude glam nagellak swatches

  1. toffee to go en iced latte (die staat hier toevallig niet tussen) zijn echt mijn favoriet van deze hele lijn :D

  2. als eerste wil ik even zeggen.
    dat een hele mooie layout heb gemaakt.
    en de nagellak mooie kleurtjes.

  3. Wat een leuke lijn is het toch weer hé :). Heb ook een paar kleurtjes van en ze blijven ook nog eens heel goed zitten!

  4. Ik weet niet zeker of deze kleurtjes helemaal mijn ding zijn. Het laatste lakje vind ik best mooi maar de andere twee zou ik zelf niet snel kopen denk ik.

  5. Ik heb de laatste ook, zooo mooi! Ik kan er naar blijven kijken, omdat het niet een duidelijke kleur is. Soms denk ik dat hij een beetje paarsig is, dan weer bruin, dan weer beige. Leuk!

  6. Ik heb Iced latte uit deze lijn, echt een pracht kleur!
    Als ik zo kijk vind ik Cafe Olé ook erg mooi, dus die ga ik binnenkort nog maar even halen haha!

    X Renée

Comments zijn gesloten.