
Gisteren zagen jullie de swatches al van enkele Catrice Revoltaire producten, vandaag een look ermee. Kijk verder voor close-ups.
Ik gebruikte het oogschaduwpaletje in ‘C02 Explosive Combination’, de liptsick in de kleur ‘C01 Colour Bomb’ en de blush in de kleur ‘Colour Bomb’.
Hierboven ze je de ooglook die ik met het paletje maakte. Check de prachtige highlighter! Ook de eyeliner komt uit het paletje. Foto’s van de ooglook zijn gemaakt met flits.
De blush! Love it! Foto zonder flits.
De lipstick in de kleur ‘Colour Bomb’. Ik vind de kleur geweldig, alleen jammer dat hij in de lijntjes van mijn lippen trekt. Ook vallen velletjes op je lippen extra op wanneer je deze lipstick draagt. De foto is gemaakt met flits.
De totale look. Foto zonder flits.
De blush is echt een musthave. Als je hem ziet liggen in het schap zou ik hem absoluut meenemen. Het oogschaduwpaletje is leuk, heeft een prachtige verpakking, alleen de pigmentatie is wel minder dan dat ik gewend ben van de Catrice mono oogschaduws. De lipstick heeft een geweldige kleur, maar trekt helaas wel in de lijntjes en benadrukt velletjes op de lippen.
De limited edition producten van Catrice “Revoltaire” zijn in mei 2012 tijdelijk verkrijgbaar bij Kruidvat en Trekpleister in Nederland en bij Kruidvat in België.
Leuk gedaan! Ik heb al veel over deze producten gelezen, maar altijd fijn om te zien wat je er nu in de praktijk mee kan en hoe dat eruit ziet:)
Wat wat een mooie look! ALs ik dat palletje zie kan ik me niet voor stellen dat het zo goed eruit komt te zien!!
Mooie look! Als ik je look zo zie heb ik spijt dat ik voor de groene variant gegaan ben ;)
Erg mooie look! Wow. :-)
Ik draag de lipstick ook vandaag. Heb nu eerst mijn lippen goed gescrubt en de kleur wat opgebouwd metconcealer eronder gedaan, dan valt het mee met de lijntjes gelukkig!
Wat grappig: zo had ik de look ook gedaan, de dag na ik de producten had gekocht! Dus je begrijpt wel dat ik deze look leuk vind!
Hele mooie look!
Leuk! Vooral de lipstick en blush zijn gorgeous!
Heel erg mooie look! :)
Dit is een ooglook op mijn lijf geschreven wauw wat heb je dat mooi gedaan! Vanmiddag toch maar even dat palet halen.
mooi!
leuk budgetproducten die ook nog een mooi zijn en goed werken :)