Al tijden was ik op zoek naar de perfecte nude pumps en eindelijk heb ik ze gevonden. Ik vind het altijd erg belangrijk dat schoenen lekker zitten. Ook al zijn schoenen nog zo mooi, als ze niet lekker zitten dan trek ik ze toch niet aan. Maar de perfecte nude pumps vinden, bleek nog niet zo gemakkelijk te zijn. Ik heb veel exemplaren gepast maar er was altijd wel iets waardoor ik ze niet kocht. Ze knelden, waren eigenlijk iets te groot of juist te klein… In de webshop van Clarks vond ik ze. Vandaag laat ik ze aan jullie zien en heb ik er ook gelijk een outfit mee gemaakt.
Wat ik zo fijn vind bij Clarks is dat ze halve maten hebben. Voor pumps zit ik altijd tussen maat 41 en 42 in (I know, bigfoot is alive!) maar halve maten zie je niet zo vaak. Bij Clarks dus gelukkig wel en je kunt zelfs kiezen voor een normale of extra wijde pasvorm. Ideaal! Ik heb gewoon een normale pasvorm.
Dit model heet Anika Kendra. De buitenkant van de schoen is van leer en in de voering zit een ‘softwear’ voetbed. Dit zijn zachte zuurstofdoorlatende kussentjes die het lopen op hoge hakken een stuk aangenamer maken! De hak is 8,5 cm hoog, maar door het plateau voelt het iets minder hoog.
Afgelopen vrijdag had ik een etentje (sushi!) en droeg ik deze outfit met mijn nieuwe pumps.
Statement necklace uit Mallorca
Ze knellen niet, zijn niet te groot of te klein, ze zijn perfect! Oke, een hele avond dansen op deze pumps gaat me (nog) niet lukken denk ik, maar ik kan er best een tijdje op lopen. Ze zijn niet heel goedkoop, maar ik merk zo veel verschil tussen goedkope schoenen en iets duurdere zoals deze, dat de keuze voor mij snel gemaakt was. Ik ben er superblij mee!
De Anika Kendra Nude Pumps zijn te koop bij Clarks voor €89,95.
Love de schoenen en ketting! ♥
mooie outfit en pumps!
I love your outfit! Zo klassevol :-) En toch modern en apart met die ketting.
Leuke outfit zo samen met die pumps!
Hele mooie schoenen! Die ketting is ook tof :)
Hele mooie pumps! :D
Leuk :D
Hele mooie pumps! Ook je statement necklace vind ik prachtig!
Hele mooie pumps!
Mooie outfit draag je!
mooie pumps en leuk outfit. die ketting is gaaf
Gave pumps! Je hebt ze ook mooi gecombineerd!
Heel mooie pumps… ja, en schoenen van Clarks zitten meestal heel lekker, is mijn ervaring. Vind ik ook het belangrijkste.
Hello,
A question:
Does your shoes “clarks anika kendra” look light pink or light brown?
Thank you,
Hi Yolanda. These are light pink. I understand your confusion though, in some light they look beige, but i’d say they are light pink.