Tijdens mijn vakantie afgelopen zomer, bracht ik onder andere een bezoekje aan Milaan. Tja, en als je in Milaan bent dan móet je natuurlijk een bezoekje brengen aan KIKO Make Up Milano. Voor wie KIKO nog niet kent: KIKO is en make-upmerk dat helaas nog niet in Nederland verkocht wordt maar wel in Italië, Spanje, Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk, Portugal en Engeland. De producten zien er luxe uit maar zijn toch erg betaalbaar en over het algemeen van goede kwaliteit. Vooral de lipsticks, nagellak en oogschaduws zijn top. Ik kocht een aantal producten bij KIKO (de volledige shoplog van mijn vakantie volgt nog) waaronder dit nagellakje in een mooie blauwgroene mintkleur. Klik verder voor de swatch!
Oh wat hou ik toch van deze kleur! KIKO Mint Milk is per-fect voor de zomer als je het mij vraagt. In werkelijkheid is hij trouwens íetsje groener dan op de foto’s (meer zoals op de eerste foto). Ik draag hier twee laagjes. De eerste laag lakte een beetje streperig maar na een twee laag was de kleur gewoon egaal.
Het kwastje lakt fijn, de droogtijd is prima en de kleur blijft ook dagenlang goed op mijn nagels zitten. Ik draag de kleur nu al vier dagen op mijn nagels (wel met een topcoat) en er is slechts één minichip van mijn wijsvinger af. Top!
KIKO nagellakken zijn normaal €2,50 per stuk maar toen ik deze kocht was er een actie en waren ze nóg goedkoper, namelijk €1,50. Score!
Mooi en lekker knallend lakje!
♥
fris kleurtje :D
Wat een heerlijk kleurtje! Ik ben gek op zulke frisse mintkleuren.
Leuk kleurtje! Ik heb een roze van Kiko, maar helaas blijft hij niet zo lang zitten
Prachtige kleur! Ik heb deze zelf toevallig ook. Veel gedragen afgelopen zomer!
Ik heb deze ook van Kiko en ben er helemaal fan van. Gebruik deze regelmatig voor nail arts! Echt een mooi mintkleurtje:D.
Hele mooie kleur!
Wil ook zo graag Kiko shoppen! Wat een prachtige kleur, love it!
Lekker kleurtje!
wat een geweldige kleur
Heel mooi!
Heel mooi kleurtje!
Wat een toffe kleur!
Oeh, wat een leuk kleurtje!
Supermooi kleurtje!
wow perfect gelakte nagels en dan ook nog eens een prachtige kleur!
Lekker nazomeren met dit kleurtje!
Liefs, Kim