Bio-Oil testpanel: de eindconclusies

Categoriën Testjes

Bio Oil

Ongeveer 4 maanden geleden plaatste ik een oproepje voor een Bio-Oil testpanel. Als je meer wil weten over Bio-Oil en de toepassingen, raad ik je aan om dat artikel even te lezen. Ik kreeg onwijs veel enthousiaste reacties in mijn mailbox, dus het was nog best lastig kiezen. Uiteindelijk heb ik ervoor gekozen om een testpanel samen te stellen van mensen met verschillende huidproblemen, zodat we met z’n vieren een goed beeld konden vormen van de diverse toepassingen van Bio-Oil. Onze eerste ervaringen hebben jullie in dit artikel kunnen lezen. Ik besloot de tweede update over te slaan omdat dit in de vakantieperiode viel en enkele testpanelleden op vakantie waren. Natuurlijk bleven we wel gewoon doorsmeren. We zijn nu meer dan 3 maanden verder en vandaag is het tijd voor onze eindconclusie. Van één deelnemer heb ik na herhaaldelijk mailen helaas niets meer vernomen, dus de eindconclusie bevat drie verslagen in plaats van vier. Benieuwd naar de voor- en nafoto’s? Lees dan verder!

bio oil resultaten stacey

Stacey (25 jaar)

Ik heb nu drie maanden Bio-Oil gebruikt op mijn littekens. Op de foto’s komt het niet goed over, maar de structuur van de littekens is erg verbeterd! Ze zijn minimaal minder zichtbaar, maar eerlijk gezegd had het ook een wondermiddel moeten zijn als het de huid die zo ver uit elkaar weer aangegroeid is, weg kan werken. Bio Oil is overigens zeker een product wat ik standaard in mijn bezit wil hebben! Buiten het smeren op de littekens heeft het al diverse probleempjes sneller opgelost in die drie maanden. Ik heb het zelf gebruikt bij uitbraak van acne en gebruik het sinds een paar weken ook dagelijks door een druppel door mijn BB-cream te doen omdat mijn huid erg droog is en extra verzorging goed kan gebruiken. Na het scheren smeer ik me ook in met Bio-Oil. Het voelt gewoon fijn en verzorgend en de uitslag die soms veroorzaakt wordt door het scheren is ook stukken minder. Mijn vriend is ook om, hij had een ongeluk gehad met de scooter en had twee behoorlijk pijnlijke schaafwonden en ook hier hielp de Bio-Oil goed. Het verlichtte de pijn en gezien de grote van de schaafwonden was het ook erg snel hersteld. Ik liep regelmatig langs Bio Oil in drogisterijen en nam nooit de moeite het mee te nemen, maar ondanks dat ik dacht dat het meer beloofd dan het zou kunnen waarmaken, is mijn mening nu compleet veranderd en zal ik altijd Bio-Oil in huis hebben.

bio oil resultaten mandy

Mandy (47 jaar):

“Ik moet eerlijk bekennen dat het er in de 5 weken in Spanje wel eens bij ingeschoten is om te smeren, want je bent eigenlijk de hele dag aan het smeren met andere dingen zoals zonnebrand, aftersun, bodylotion… Daar komt ook bij dat mijn eerste maand smeren mij niet heel goed beviel. Zoals je kon zien op mijn vorige foto’s was mijn ouderdomsvlekje best wel geïrriteerd! Nu, na drie maanden, lijkt het vlekje op mijn hand wel minder donker te zijn geworden. Wanneer je het vergelijkt met een soortgelijk vlekje er vlak naast zie je duidelijk verschil! Ik heb dan ook specifiek één vlekje ingesmeerd met Bio-Oil. Voor het behandelen of verminderen van ouderdomsvlekjes/pigmentvlekjes weet ik niet of ik Bio-Oil zou aanraden. Persoonlijk heeft het bij mij meer irritatie veroorzaakt dan dat ik er echt tevreden mee ben. Ondanks dat het vlekje uiteindelijk wel minder in kleur is geworden…”

bio-oil resultaten anoniem

Anoniem (23 jaar):

“Nu ik Bio-Oil drie maanden heb gebruikt, moet ik constateren dat ik er nog steeds hetzelfde over denk als bij de vorige update. Ik vind het nog steeds een fijn product dat erg lekker ruikt, fijn smeert en snel door de huid opgenomen wordt. Of er nu daadwerkelijk een significante verbetering waar te nemen is wat betreft mijn huidstriemen, durf ik niet met zekerheid te zeggen. Daarvoor zou ik naar de foto’s willen verwijzen; oordeel zelf! Misschien dat de verschillen nog wat duidelijker worden wanneer je het product langer zou gebruiken, bijvoorbeeld zes maanden in plaats van drie maanden. Ik vond het in ieder geval erg leuk om mee te doen aan dit testpanel en wanneer er in de toekomst nog meer producten uitgetest dienen te worden, houd ik me aanbevolen!”

bio oil resultaten Laura

Laura (24 jaar): 

Ik had Bio-Oil al eerder een paar keer gebruikt, maar ik hield het nooit vol om echt 3 maanden lang iedere dag twee keer te smeren. Nu, met de steun van de andere panelleden, is dat wel gelukt. Ik heb het gebruikt voor mijn striae en na één maand zag ik eigenlijk nog niet zo veel verschil. Op de foto leek het zelfs erger te zijn geworden, maar dat komt door de lichtinval. Na drie maanden zie ik wel een beetje verschil. De striemen lijken minder ‘diep’ en ook het kleurverschil is minder groot. Ik moet eerlijk toegeven dat ik dit verschil pas zag toen ik de foto’s echt goed ging vergelijken, want de verandering gaat zo langzaam dat je het zelf eigenlijk niet in de gaten hebt. Maar: foto’s liegen niet en ik hoop dat jullie ook het verschil zien (al is mijn striae nog steeds duidelijk zichtbaar en niet helemaal weg).

Ik denk dat het bij Bio-Oil echt heel belangrijk is dat je het minimaal drie maanden tweemaaldaags aanbrengt. Als ik de foto’s van alle panelleden vergelijk zie ik dat iedereen vooruitgang heeft geboekt. De één wat meer dan de ander. Of je het ‘waard’ vind om iedere dag twee keer te moeten smeren, is heel persoonlijk. Ikzelf smeer nog even door totdat mijn flesje leeg is, maar ik heb nog niet besloten of ik een nieuw flesje aan ga schaffen om door te smeren.

Wat vinden jullie van de resultaten?

Bio-Oil wordt verkocht via de drogist en apotheek een flacon van 60 ml kost € 12,15 en 125 ml kost € 20,29. Kijk voor meer info op bio-oil.com/nl-nl.

Liefs, Laura

8 thoughts on “Bio-Oil testpanel: de eindconclusies

  1. Ik gebruik het dagelijks omdat ik striae heb en wat littekens en ik kan niet meer zonder.
    Ook masseer ik de plekken waar ik de olie aanbreng en de littekens worden veel minder zichtbaar en als ik het masseer dan is de huid zeer zacht en soepel.
    Ik ben er heel tevreden over en blijft het altijd gebruiken!

    Ik wens je een prachtige dag!

    Xoxo

  2. Ik heb het ook gebruikt bij een litteken op mijn gezicht. Het nadeel daarbij vond ik alleen dat het best vet is dus gebruikte ik het alleen ’s avonds (dus niet tweemaal per dag) . Wat denk ik sowieso al goed is, is dat je een litteken masseert. Bij mij heeft dat er voor gezorgd dat het bindweefsel een stuk dunner is geworden. Het littekens er niet weg mee gegaan, maar dat zal nergens mee gebeuren maar het is wel minder dik geworden.
    Het litteken zit rond mijn oog en aan het begin had ik echt een deuk naast mijn oog wanneer ik lachte en dat is nu weg. Ik raad het dus zeker wel aan voor littekens, maar het verricht geen wonderen.

  3. je ziet op sommige foto`s dat het doffe wel een beetje uit de huid is, maar of het ook echt werkt voor littekens enzo ik ben niet heel erg enthousiast.

  4. Ik heb de neppe variant van de kruidvat eens geprobeerd en die geeft eigenlijk hetzelfde effect als deze ( de echte)

  5. Ik wil deze ook graag proberen tegen de littekentjes van acné in mijn gezicht.
    Leuk dat je zoveel voorbeelden hebt !

Comments zijn gesloten.