
L’Oréal komt deze lente met een nagellakcollectie die mij op het lijf geschreven is: Les Blancs. In de de lente draag ik namelijk vrijwel altijd pasteltinten op mijn nagels. Het hoort er voor mij gewoon bij! Les Blancs van L’Oréal bestaat uit maar liefst tien prachtige pastelkleurige nagellakken waarvan ik er vijf heb. Benieuwd naar de swatches? Kijk dan snel verder.
Ik had deze collectie een paar weken geleden al geswatcht maar mijn SD-kaartje waar de foto’s op stonden, raakte kapot omdat ik mijn MacBook op de zijkant liet vallen waar het SD-kaartje in zat. Gelukkig was mijn MacBook nog heel maar de foto’s die op het kaartje stonden waren verloren. Ik kon dus weer van voren af aan beginnen, vandaar dat sommige nagellakpotjes niet helemaal vol meer zitten.
De collectie is geïnspireerd op de kleur wit, want wit staat voor futuristisch, sportief, de nineties maar ook voor romantiek. Een onmisbare kleur dus deze lente en zomer, en daarom de perfecte basis voor deze nagellakkleurtjes.
Lemon Meringue is wit met een hintje citroen.
Nouvelle Vague is een prachtige lavendelkleur. Mijn favoriet uit deze collectie!
Menthe Glace is een mintgroene kleur met een blauwe ondertoon. Mooi!
Golden Coquilla is een nude tint met een kleine gouden shimmer erin. Helaas is dit het enige lakje van deze vijf die niet helemaal dekt met twee laagjes.
Chantilly Lace is een witte kleur die op zichzelf al erg mooi is maar ook goed als basis kan dienen voor nail art. Fijn dat hij dekt met twee laagjes, dat zie je niet vaak bij witte nagellak!
Ik vind alle kleuren stuk voor stuk prachtig. Ik hou nou eenmaal van pasteltinten op mijn nagels! Als ik toch een favoriet zou moeten kiezen dan ga ik voor Nouvelle Vague. Alle Les Blancs nagellakken die ik geprobeerd heb zijn dekkend in twee lagen, behalve Golden Coquilla. Desalniettemin props voor L’Oréal, want pasteltinten die goed dekken in twee lagen zie je niet vaak!
De L’Oréal Les Blancs collectie is vanaf nu verkrijgbaar bij de bekende drogisterijen. De nagellakken kosten €5,99 per stuk. In een flesje zit 5 ml.
Welke kleur vind jij het mooist?
Dit artikel bevat producten die naar mij opgestuurd zijn door een bedrijf of merk. Lees er hier meer over.
Ik vind het prachtige lakjes! Eens een keer wat anders :)
Het zijn zeker hele mooie fijne kleurtjes! vind de nude wel erg mooi! ;-)
wat een toffe kleuren, had niet verwacht dat ze zoveel kleur af zouden geven
love zulke bleke lakjes :D
Wat een schattige lakjes.
Ik vind de kleuren nog steeds prachtig, moet nog altijd een kijkje nemen in de winkels ;D