Ik heb weer geshopt! In deze shoplog laat ik mijn aankoopjes zien van Primark, Hunkemöller en Rumor. Bereid je voor op veel zomerse items in Bohemian / Ibiza style!
10 thoughts on “Shoplog Primark, Hunkemöller & Rumor”
Comments zijn gesloten.
Ik heb weer geshopt! In deze shoplog laat ik mijn aankoopjes zien van Primark, Hunkemöller en Rumor. Bereid je voor op veel zomerse items in Bohemian / Ibiza style!
Comments zijn gesloten.
oeh gave aankopen :D love de schoenen!
Leuke aankopen! Fijn ook dat alle sportspulletjes zwart/oranje zijn, lekker matchend ;). Die pilotenzonnebril vind ik echt TOP! xoxo
De laarsjes zijn echt top en die broek die je op het einde laat zien is ook echt helemaal mijn smaak. Leuk hoor!
Vind je nieuwe outfit echt super! En die laarsjes, die rode, heb ik ook alleen dan in het zwart :-)
Leuke items, vooral die zonnebril, super gaaf!
Leuke shoplog!
rumor heeft inderdaad leuke kleding. en wat heb je die laarsjes goedkoop gescoord, echt tof
Hele leuke items heb je gekocht! Die bikini bag lijkt me super handig. Die neem ik bij mijn volgende Primark bezoek ook maar mee denk ik :) x
Leuke spulletjes. Misschien een outfit post met de maxi-dress? En de schoenen zijn echt wel een goede deal. ^^
Mooie aankoopjes! Die maxi skirt en maxi dress zien er echt super uit!