September was fun! Leuke feestjes, een prachtige bruiloft, lekker eten, ik kocht mijn eerste eigen autootje én ik behaalde de 500 volgers op Instagram (volg jij me al?)! Kijk je mee behind the scenes?
Tadaaa! Mijn eerste eigen autootje! De vorige auto’s die ik reed waren allemaal lease maar deze is helemaal van mij. Het is een Toyota Aygo en hij rijdt super <3
Got my own Harvey Specter! ;)
Op 5 september gaven vrienden van ons elkaar het ja-woord. De dresscode was feestelijk chique met een touch of red dus daar pasten we onze outfits op aan. Klik hier voor meer foto’s. Het was een prachtige zonnige nazomerdag met een stralend bruidspaar!
De Xbox One van mijn vriend kwam binnen. Goodbye quality time :’)
Van Braun kreeg ik een pakketje met hun nieuwe Face Epilator + Cleansing Brush. Ik heb hem nog niet durven proberen. Ik heb het niet zo op epilators…
Een oom en tante van mijn vader vierden hun gouden bruiloft en dit was gelijk een soort familiereünie. Erg leuk om iedereen weer eens te zien! Aan het einde van het feestje kwam er een frietkraam (met een erg leuke naam) het terrein op gereden. Jum!
Er kwam een gigapakket van Aussie binnen met hun nieuwste producten. Over de droogshampoos hebben jullie inmiddels al kunnen lezen. Zijn er nog meer producten waar jullie benieuwd naar zijn?
Ik heb al een aantal keer een filmpje gemaakt met opgemaakte producten maar nu had ik het iets te lang opgespaard waardoor het wel érg veel was geworden. Ik besloot om er maar gewoon een foto van te maken. Een filmpje zou wel érg lang worden ;).
Na het sporten neem ik vaak een eiwitshake om de spieren te herstellen. Ik koos voor de vanillesmaak maar die komt me inmiddels de neus uit :’). De volgende keer bestel ik een variety pack met meerdere smaken!
Home made burgers are the best <3
Ik ging naar een event van Philosophy waar twee nieuwe producten gepresenteerd werden: de time in a bottle for eyes en de miracle worker overnight. Binnenkort meer hierover! Enne, spotten jullie mijn naam op één van de kussens? ;)
Ik ontdekte Frites uit Zuyd aan de Ceintuurbaan in Amsterdam. Heerlijke friet met mayo en een verrukkelijke kroket. Alles is huisgemaakt en dat proef je! Aanrader!
Bij Primark in Zaandam shopte ik dit Harry Potter shirt. Nerd alert! De complete shoplog deze week nog online :)
Op 30 september was het nationale broer en zus-dag. Deze foto is twee jaar geleden genomen in Yosemite Park tijdens onze reis langs de westkust van de USA. Dat lange haar heeft ‘ie trouwens al lang niet meer, haha.
Ik maakte Turkse pizza’s met wraps en wat waren ze lekker! De volgende keer zal ik betere foto’s maken zodat ik het recept online kan zetten :)
Dit plaatje kwam ik tegen op internet en ik moest er zo om lachen :’)
Hebben jullie een leuke maand achter de rug of baal je stiekem dat de zomer nu echt voorbij is en je weer hard aan de bak moet voor je werk / school? ;)
Tof dat je je eigen auto hebt! Hopelijk rijdt ‘ie lekker. Jeetje, wat heb jij veel opgemaakt! Begrijpelijk dat je daar geen filmpje van hebt gemaakt. Jullie zagen er trouwens prachtig uit op de bruiloft.
Wat een heerlijke foto’s! Je zag er erg mooi uit op de bruiloft!
Leuke foto’s die epilator zou ik nog maar even laten als ik jou was….heb je het filmpje van Livlifegorgeus hierover gezien? auwwwww :)
Ja dat filmpje heb ik ook gezien! Aiii…
Haha dat laatste plaatje moet ik ook erg om lachen :-D Geweldig! Gefeliciteerd met je 500 volgers, jeeeej!! :-D
Wat een leuk autootje. En ben benieuwd naar de Cleaning Brush!
Wat een leuke foto’s!
Ik vond je blog nog maar net, maar ik volg je nu dus op Bloglovin! :-)
Hey Julie, wat leuk dat je me nu volgt op Bloglovin’! Mag ik vragen hoe je mijn blog gevonden hebt? Daar ben ik altijd nieuwsgierig naar, haha ;)
Ik neus wel eens rond bij mijn vriendenactiviteiten op Bloglovin’ om nieuwe blogs te ontdekken! Iemand die ik volg, volgde jou dus al! ;-)
oh my doodles, ik heb meteen trek in die hamburger XD
Gefeliciteerd met je eigen auto.
Liefs, xxx
Wat een leuke foto’s! Dat shirt van Harry Potter is echt te gek! Ik hoop ‘m over 2 dagen ook te vinden in de Primark, hij schreeuwt mijn naam gewoon haha!
Erg leuke fotos zegt. gaaf dit shirt!