Ja hoor, het is weer zo ver: ik heb (weer) een nieuwe tas! Wat andere vrouwen met schoenen hebben, heb ik met tassen. Een tas past altijd, knelt niet en is bijna altijd goed. Vandaar mijn tassenverslaving ;). Dit exemplaar komt van Mango via V&D. Ik ben er erg blij mee en laat hem in dit artikel graag aan jullie zien. Inclusief foto’s van de tas ‘in actie’ ;)!
Zwarte handtassen heb ik genoeg, maar ze zijn niet allemaal even praktisch. Deze van Mango heeft één groot vak met ritssluiting en aan beide zijden nog twee open vakken waar je dingen in kwijt kunt. Aan de voorkant van de tas zit nog een klein vakje met ritssluiting en aan de binnenin aan de achterkant zit ook nog een vakje met rits. Genoeg ruimte dus in ieder geval!
Hij is niet van echt leder, maar dat zie je er niet aan af! Hij is stevig, netjes en toch ook een beetje stoer. Helaas is hij momenteel niet meer voorradig in de webshop van V&D maar wellicht dat je hem nog wel in één van de winkels kunt vinden. Hij kostte € 59,95.
Hieronder nog een paar foto’s van de tas ‘in actie’ ;-). Helaas wat nat geregend, maar nog steeds mooi.
Bovenstaande foto’s zijn gemaakt door Anne Kuiper, waarvoor nogmaals veel dank!
Check www.ackuiperfotografie.nl voor Anne’s portfolio.
Ah wauw, wat een super exemplaar. Ik ben verliefd! <3
Wat een mooie tas. ik zoek ook een nieuwe!
Erg mooie tas! Die laatste foto is ook mooi zeg!
gave tas :D
Wat een prachtige tas! X
Gave tas zeg! Erg mooi.
Ik heb ook een tassenverslaving. Ik heb veel moeite met schoenen (maat 42,5) te vinden, vandaar de liefde voor tassen :p.
Deze is echt mooi! Het lijkt wel echt leder. Ik mag er (momenteel) geen meer kopen, heb er al te veel. ^^
Wilde vandaag nog een complimentje geven over je tas, maar ben ik glad vergeten! Hij is echt super mooi! :)
Ah, dankje!
Past goed bij je staan!