WINACTIE: 8 jaar bloggen! (Blogiversary)

CategoriΓ«n Winacties
Winactie Blog 8 jaar Etos Pakket

Op 5 november 2009 ging mijn eerste blog online op (toen nog) BeautyAddicts.nl. Nu zijn we al weer 8 jaar verder en vier ik vandaag mijn eerste ‘Blogiversary’ onder de nieuwe naam LiefsLaura.nl. Een switch die ik in februari van dit jaar maakte en waar ik nog geen seconde spijt van heb gehad. Om te vieren dat ik al weer 8 jaar aan het bloggen ben, heb ik – zoals ieder jaar – weer een winactie voor jullie. Dit keer maak je kans op een leuk pakket met allemaal producten van Etos!

Winactie Blog 8 jaar Etos Pakket

Ik wilde een pakketje samenstellen met voor ieder wat wils. Dat is volgens mij aardig goed gelukt :smile:

Wat zit er allemaal in?

  • Etos Coconut Body Spray Seconde
  • Etos Matte Finish Foundation in de kleur Ivory
  • Etos Matte Lipstick Transformer
  • Etos Lipstick in de kleur Lip-oholic
  • Etos Bodycream Lotus Flower
  • Etos Nagellak in de kleur #11 YOLO
  • Etos Extra Strong Nail Hardner
  • Etos Gel Look Topcoat

Winactie Blog 8 jaar Etos Pakket

Wat moet je doen om kans te maken?

Deze winactie is gesloten. Het is niet meer mogelijk om deel te nemen. De winnaar heeft bericht gehad.Β 

Heel simpel. Laat hieronder een reactie achter waarin je aangeeft dat je meedoet. Vergeet niet een geldig e-mailadres in te vullen in het daarvoor bestemde hokje, zodat ik contact met je op kan nemen als je gewonnen hebt.

Extra kans maken? Volg me dan op Instagram (@LiefsLauraNL) en laat ook daar een reactie achter onder deze foto.

Good luck!

Deze winactie loopt t/m 30 november 2017.

Liefs, Laura

82 thoughts on “WINACTIE: 8 jaar bloggen! (Blogiversary)”

  1. Je hebt echt een super blog! Heel leuke posts! Blijf zeker verder doen!😘 Groetjes KaatVdp

  2. Gefeliciteerd πŸŽ‰πŸŽŠ! Echt een super fijne blog om te lezen! Het pakket van de winactie, is er gewoon echt eentje om bij weg te dromen 😍. Ikzelf ben begonnen aan mijn laatste jaar aan de universiteit. Gezien daar heel veel tijd in kruipt, zou het heerlijk zijn om toch af en toe eens te kunnen ontspannen. Met deze producten zie ik een avondje uit wel helemaal zitten! πŸ€žπŸ»πŸ€πŸ™πŸ»

  3. Ooh ik doe heel graag mee sinds mijn zwangerschap kan ik een zachte huid wel gebruiken jet bevallen en mijn huid is nog niet optimaal. En natuurlijk gefeliciteerd met je 8 jaar alweer

    1. Gefeliciteerd, Annette! Jij bent de winnaar van dit Etos pakket (dat rijmt ook nog eens :wink: )! Je hebt zojuist een mail van mij ontvangen :smile:

  4. Gefeliciteerddd super leuk voor je πŸŽ‰ ik doe ook zeker mee aan deze super toffe winactie heel erg leuk xoxox 😘

  5. Ik volg je al een hele tijd. Geen idee hoe lang. Gefeliciteerd en ik doe graag mee!!

  6. Gefeliciteerd

    Als ik dit mooie pakket win gaat het naar het verpleegtehuis waar mijn lief 94 jarig moedertje goed wordt verzorgd
    wat zouden ze blij mee zijn
    voor komende sint en kerstbingo

    Gooi mij maar in de hoge hoed dan komt het met die super leuke prijs vast wel goed. …

  7. Gefeliciteerd! Ik hoop nog vele jaren mee te mogen lezen!

    En ik doe graag mee voor deze superheerlijke verwennerij! Leuk zo met de feestdagen in het vooruitzicht!

  8. Gefeliciteerd met 8 jaar alweer, superleuk!! ik doe graag mee:):) liefs Judith

  9. Van harte gefeliciteerd! En hopelijk ga je nog lang door met bloggen.
    Ik doe graag mee met de winactie. Ik like je ook op Instagram

  10. Gefeliciteerd met je 8 jaar blog bestaan!! En dit is wel een heleee leuke give away 😍 ik doe heel graag mee πŸ€—πŸ€πŸ€ž

  11. Gefeliciteerd goed bezig.
    Ik doe heel graag mee 5,5 week geleden bevallen en wat extra huidverzorging kan ik nu wel gebruiken.

  12. Wow! Wat een mooi Pakket, doe mij maar een lootje in de hoge hoed! En natuurlijk gefeliciteerd met je blogjaardag. Ik volg je al een hele tijd met veel plezier, nog vele jaren!

  13. Heel leuk blog!
    Ik zou dit graag willen winnen voor mijn beste vriendin! Ze heeft een hele zware periode achter de rug en heeft ook niet zoveel geld. Ik zou het heel leuk vinden om haar te verrassen! Dan zie ik haar tenminste weer eens lachen!

  14. Ik doe mee. Ik wil dit super graag winnen omdat het een leuke pakket is. Ik hou heel erg van vezorgingsproducten.

  15. 8 jaar alweer… van harte gefeliciteerd! ;) Op naar de volgende gezellige blogjaartjes met leuke artikels! ;) Ik vier je feestje graag mee voor, wat een superleuke prijs.. Leuk voor een stralende look oa tijdens de feestdagen!
    Groetje Ilsiee

  16. Ik ben dol op je blog, dus ga zeker door met bloggen!

    Ook doe ik enorm graag mee met deze actie!!

  17. Nog van harte gefeliciteerd! Wat lang al zeg! Lekker doorgaan zou ik zeggen.
    Doe natuurlijk ook graag mee voor dit leuke en heerlijke pakket.

  18. Leukleukleuk! Gefeliciteerd met het mooie jubileum! Ik doe graag mee en volgde je natuurlijk al op instagram :-)

  19. Ik doe mee. Je hebt een geweldig leuke blog ik lees hem graag. Gefeliciteerd en ga vooral zo door.

  20. Gefeliciteerd met je 8 jarige blog bestaan.
    Ik volg je ook op Instagram nu.

  21. Allereerst gefeliciteerd met 8 jaar bloggen! Super!
    Natuurlijk doe ik ook graag mee met de verloting, ook dat ziet er super uit :)

  22. Van harte gefeliciteerd met 8 jaar bloggen, helemaal geweldig
    Graag kom ik een kansje wagen op de fijne winactie, heerlijk
    Groetjes Irene

  23. Gefeliciteerd met je blogverjaardag!
    Ik doe graag mee . Ik gebruik zelf ook regelmatig etos eigen merk producten want ze zijn zo lekker betaalbaar en zijn erg fijn. Ik volg op Instagram.

    Mvg
    Cheyenne J

Comments zijn gesloten.